Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: UH-2023-73
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Banktjänster för nedanstående kommuner: Härnösands kommun org nr 212 000-2403 Timrå kommun org nr 212 000-2395 Sollefteå kommun org nr 212 000-2437 Kramfors kommun org nr 212 000-2429
Upphand
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66110000 Banktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppgggg