513353-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster, storformat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster, storformat
BeskrivningNorrköpings kommun, Inköpscentral i samarbete med Söderköping- och Finspångs kommuner samt Upplev Norköping AB och Norrköping Airport AB inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling gällande ramavtal tryckeritjänster, storformat. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via Norrköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92500:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster, 79822500 Grafisk formgivning