513362-2018 - ÄndringSverige-Halmstad: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Markskötsel
Referensnummer: DNRGS180188
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser markskötsel på orterna Varberg, Kungsbacka och Falkenberg.
Gemensam upphandling genomförs för samtliga tre ingående orter, dock kommer separata upphandlingskontrakt att tecknas för respektive ort (totalt 3 kontrakt). Endast en anbudsgivare antas för samtliga kontrakt.