Ramavtal tekniska konsulter projektering region väst
Referensnummer: 3464/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta avtal omfattar genreallkonsultuppdrag där kostnaden för avropet är kalkylerat till mellan 0 -30 miljonerna i beställarens kalkyl vid avropstillfället.