513472-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projekteringsledning Bygg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjekteringsledning Bygg
BeskrivningUpphandling avseende tekniska konsulter Projekteringsledare samt Bas P
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelProjekteringsledare samt Bas P
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88724:Lot:1