513489-2023 - ResultatSverige-Piteå: Skidliftsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Åkband
Referensnummer: 22INK038
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42418290 Skidliftsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Åkband till familjebacken på Lindbäcksstadion
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42410000 Lyft- och hanteringsutrustning, 42417310 Transportband
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen