Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Procurement of a service for trading of financial electricity contracts in support of hedging market liquidity
Referensnummer: Svk 2022/2610
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Service for trading of financial electricity contracts in support of hedging market liquidity as further described in the invitation documents.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66100000 Bank- och investeringstjänster, 66130000 Fondkommission och liknande värdepappers- och varumäklingstjänster, 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen