See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medarbetarundersökning i form av pulsmätningar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar medarbetarundersökning i form av pulsmätningar.
Föregående meddelande: 391087-2023
Intern identifierare: 22/123
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del