See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projekttävling Norrköpings nya centralstation
Beskrivning: Härmed inbjuder Norrköpings kommun till prekvalificering till arkitekttävling för utformning av Norrköpings nya centralstation inom Södra Butängen.
Föregående meddelande: 1807-2023
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Projekttävling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84784:Lot:1