See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Assessment Center, 360- graders feedbackinstrument, m.m.
Beskrivning: Norrköpings kommun, upphandlings- och inköpsenheten i samarbete med Norrköping Visualisering AB, Norrköping Hamn AB och Norrköping Science Park AB, inbjuder Er att lämna anbud på Assessment Center, 360-graders feedbackinstrument med mera, i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumentet. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumentet. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112602:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering