513768-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster vid planering av dataanläggning – Upphandling av fastighetssystem samt ekonomisystem till Simrishamnsbostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av fastighetssystem samt ekonomisystem till Simrishamnsbostäder AB
BeskrivningUpphandling av fastighetssystem samt ekonomisystem till Simrishamnsbostäder AB
Intern identifierare25/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72130000 Konsulttjänster vid planering av dataanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48311000 Programvara för dokumenthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000