513769-2021 - ÄndringSverige-Helsingborg: Dieselbränsle
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsbränsle
Referensnummer: 21/0026
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09134200 Dieselbränsle
II.1.4.
Kort beskrivning
NSR inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på:
* Bränsle HVO100 och Diesel Mk1 inkl. transport till NSR:s anläggningar i
nordvästra Skåne.