Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Sigtuna kommun
Nationellt registreringsnummer: 212000-0225
Postadress: Södergatan 20
Ort: Märsta
Nuts-kod: SE Sverige
2. Strategisk kommunikation och PR-rådgivning (inkl. medierelationer och kriskommunikation)