See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av stomiprodukter med tillbehör
Beskrivning: Stomiprodukter med tillbehör
Intern identifierare: RS 2024-00643
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan och avtal Stomiprodukter med tillbehör
Beskrivning: Upphandling av Stomiprodukter samt tillbehör till stomiprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Upphandling av stomiprodukter och tillbehör till stomiprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudsområde 12
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Anbudsområde 13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Anbudsområde 14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Anbudsområde 15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Anbudsområde 16
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Anbudsområde 17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Anbudsområde 18
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Anbudsområde 19
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Anbudsområde 20
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Anbudsområde 21
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Anbudsområde 22
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Anbudsområde 23
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Anbudsområde 24
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Anbudsområde 25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Anbudsområde 26
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Anbudsområde 27
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Anbudsområde 28
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Anbudsområde 29
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Anbudsområde 30
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Anbudsområde 31
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Anbudsområde 32
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Anbudsområde 33
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: Anbudsområde 34
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Anbudsområde 35
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Anbudsområde 36
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: Anbudsområde 37
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: Anbudsområde 38
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: Anbudsområde 39
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: Anbudsområde 40
Del (anbudsområde): LOT-0042
Titel: Anbudsområde 41
Del (anbudsområde): LOT-0043
Titel: Anbudsområde 42
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: Anbudsområde 43
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: Anbudsområde 44
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: Anbudsområde 45
Del (anbudsområde): LOT-0047
Titel: Anbudsområde 46
Del (anbudsområde): LOT-0048
Titel: Anbudsområde 47
Del (anbudsområde): LOT-0049
Titel: Anbudsområde 48
Del (anbudsområde): LOT-0050
Titel: Anbudsområde 49