Upphandlingen omfattar succesiva avrop av bygg-, anläggnings- och installationsentreprenader för Gamla Byn AB, Avesta Industristad AB, Avesta kommun och Avesta Vatten och Avfall AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45210000 Byggnadsanläggning, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen