2. Förfarande
Förfarande
Titel: PRAO och APL
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett system för skolans PRAO och APL.
Intern identifierare: 23/122
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000