See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Management och coachning
Beskrivning: Lunds universitet och Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning rörande Management och coachning. I detta upphandlingsdokument finns alla nödvändiga uppgifter, krav och villkor för att kunna lämna anbud.
Intern identifierare: V 2023/1984
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tjänst
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Teamutveckling
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tjänster öppen (1)
Beskrivning: xxx
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Chefshandledning och coachning
Beskrivning: xx
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Föreläsningar/workshops och insatser
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Ledarutvecklare
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Organisatorisk och social arbetsmiljö (OSA): undersökning och insatser