514088-2020 - ÄndringSverige-TIERP: Avfallsförbränning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Destruktion av brännbart avfall
Referensnummer: 2020-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513300 Avfallsförbränning
II.1.4.
Kort beskrivning
Mottagande av brännbart avfall