See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av utemiljö Norra Gårdsten, Angered
Beskrivning: Entreprenaden omfattar Skötsel av utemiljö inom Gårdstensbostäder AB fastighetsbestånd på Timjans- och Saffransgatan, Norra Gårdsten (ca 730 lägenheter), enligt till kontraktet bilagda tekniska och administrativa arbetsbeskrivningar daterade 2021-05-07.
Föregående meddelande: 332791-2021
Intern identifierare: GB UH 281-21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000