2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmservice
Beskrivning: Upphandlingen avser service, underhåll och åtgärder av larm.
Intern identifierare: 2022MKB-1340
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Strukturerade malldokument MKB