514298-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Persondatorer – Klienter, tillbehör och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlienter, tillbehör och tjänster
BeskrivningDatorer, skärmar, läsplattor, kringutrustning, leverans och konfigurationstjänster samt finansiering.
Intern identifierareKS 2024/6631 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 51610000 Installation av datorer och databehandlingsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt