514383-2023 - ÄndringSverige-Härnösand: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd Webbutveckling
Referensnummer: 2 STO-2023/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialpedagogiska skolmyndigheten, SPSM, genomför ramavtalsupphandling av konsultstöd för Webbutveckling och inbjuder anbudsgivare att lämna anbud i enlighet med upphandlingsdokument. Syftet med upphandlingen är att effektivisera förvaltning och utveckling genom att nå en aktiv och kompetent leverantör för att underhålla och vidareutveckla myndighetens webbaserade lösningar för administrativt stöd, och dess existerande anpassningar, i upphandlingsdokumentet kallade förvaltningsobjekt.