See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebevaknings- och medieanalystjänster
Beskrivning: Denna upphandling har avsett mediebevaknings- och medieanalystjänster till Region Örebro län. Leverantören ska tillhandahålla mediebevakning inom områdena traditionella medier, webbmedier/nyhetsbyråer och sociala medier i en sammanhållen applikation, samt analysverktyg.
Föregående meddelande: 012972-2023
Intern identifierare: 23RS6271
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92400000 Nyhetsbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000