Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Leveransplats
Postadress: Sjukhusgatan
Ort: Jönköping
Postnummer: 55305
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)