514405-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningAvtalet omfattar successiva leveranser av revisionstjänster till Gislaveds kommun, Gnosjö kommun och Hylte kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBedömning och prisuppgift Gislaveds kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98140:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelBedömning och prisuppgift Gnosjö kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98140:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelBedömning och prisuppgift Hylte kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98140:Lot:3