2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt, desinfektion och läckströmstest för TEE-prober
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset inbjuder er att lämna anbud på upphandlingen Tvätt, desinfektion och läckströmstest för TEE-prober.
Intern identifierare: K 2023-1469
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MTU/MTP