See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Senior rådgivare kommunikation inom program MAXIMA
Beskrivning: Upphandling avser en Senior rådgivare till Funktion Kommunikation inom programmet MAXIMA.
Intern identifierare: 24/00282
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter AMA AF Konsult 10