514653-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Apparatur för MR-undersökning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
MR VGR
Referensnummer: RS 2018-01654
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111610 Apparatur för MR-undersökning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av MR-system till VGR.