Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Leveransplats
Postadress: Jägargatan 5
Ort: Stockholm
Postnummer: 118 67
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)