514708-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Programmering av mjukvara samt rådgivning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bokningssystem till konferensrum, mottagningsrum och mötesrum
Referensnummer: IFN 2021/00093-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning