Huvudsaklig CPV-kod 22817000 Almanackor eller agendor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar fick-, bords, vägg-, planerings- och tidbokningskalendrar samt kalenderhållare till Stockholms läns landstings förvaltningar, bolag och stiftelser och TioHundra för avrop genom MediCarrier AB.