514886-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Hisservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHisservice
BeskrivningUpphandlingen avser Hisservice till Region Halland
Intern identifierareRS240556
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del