514934-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Byggnads- och anläggningsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsförvaltning
Referensnummer: 23/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fastighetsteknik drift, utemiljö och städning.