2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höjdfordon Stegbil
Beskrivning: Höjdfordon Stegbil
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114416:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon, 34144211 Lastbilar med maskinstege