See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd IFS-kompetens
Beskrivning: Konsultstöd i införandet av nytt affärssystem.
Föregående meddelande: 335253-2023
Intern identifierare: 23-03229
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav - Konsulter