Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39710000 Elektriska hushållsapparater, 39711100 Kylskåp och frysar, 45331230 Installation av kylutrustning, 45331231 Installation av kyl- och frysanläggningar, 50000000 Reparation och underhåll, 51000000 Installation (utom programvara)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Reparation av vitvaror