515150-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fjärrvärmepanna – Elpanna Hedensbyn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElpanna Hedensbyn
BeskrivningDrifttagen 24 MW Elpanna för fjärrvärme inom givna leveransgränser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42515000 Fjärrvärmepanna
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100923:Lot:1