See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Journalsystem för fertilitetsbehandling
Beskrivning: Upphandling av IT-stöd avseende journalsystem för fertilitetsbehandling till Reproduktionsmedicinskt centrum vid Skånes universitetssjukhus i Malmö. Tender process regarding Electronic Medical Record software system for fertility treatments to be installed at Skåne University Hospital Malmö.
Intern identifierare: 2024-O000876
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212180 Medicinska programvaruutvecklingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000