515605-2020 - ÄndringSverige-KARLSKRONA: Byggnation av lägenheter
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnation av lägenheter Nordström 15 Karlskrona, omgång 2
Referensnummer: KS 2020/7740 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211341 Byggnation av lägenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av lägenheter.