See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metanol som kolkälla
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av Metanol som kolkälla.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24322210 Metanol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000