Upphandling av Kommunwebb inklusive publiceringsverktyg och förvaltning. Ny upphandling efter att originalupphandlingen blivit avbruten till följd av bristande konkurrens.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48220000 Programvara för Internet och intranät, 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät, 72400000 Internettjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen