Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
Ytterligare klassificering (cpv): 45217000 Byggnation av tälthallar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde