Huvudsaklig verksamhet Flygplatsrelaterad verksamhet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputs
Referensnummer: SDA 2018-00668
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fönsterputs för Arlanda
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90911300 Fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen