See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Executive Search Lunds kommun
Beskrivning: Upphandling av avtal för Executive Search.
Intern identifierare: KS 2024/0296
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärdering