516098-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Läkarvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga
Referensnummer: 1008/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar följande tjänster:
- Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga
- Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga inklusive Neuropsykiatrisk utredning