516100-2022 - ÄndringSverige-Tyresö: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Yttre skötsel
Referensnummer: TB2022-0570
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende snöröjning och halkbekämpning.