516103-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av lokalmäklare
Referensnummer: 1786/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består i att hitta hyresgäster till vakanta lokaler för vissa av SFVs fastigheter och lokaler samt att bistå vid in och utflyttningar.