516104-2022 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Schema och bemanningssystem
Referensnummer: KS/2022:178
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Kristinehamns kommun har för avsikt att upphandla ett system för hantering av schemaläggning och vikariehantering
Omfattning
Upphandlingen avser ett schema och bemanningssystem till bemanningscentrum.