516124-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp en ny hjullastare. Upphandling har annonserats på nytt från tidigare upphandling, Hjullastare 24/99.
Intern identifierare24/112
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)