Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92521100 Utställningstjänster i museer
Leveransplats
Ort: Stockholm
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Egen verkstad och/eller i upphandlande myndighets verksamhetslokaler